085443_2.jpg

למה אנחנו

בחירת בית אבות היא ללא ספק החלטה משמעותית וכבדת משקל. איכות הטיפול, תנאי המגורים, האוכל, שירותי הרפואה, הדיירים במקום, תנאי הקבלה, וההיבטים הכלכליים - כל אלו הינם נושאים שיש להתחשב בהם. הצוות המקצועי של בית הורים ויצו מלווה את המתעניינים, מפיג את החששות ומסייע בקבלת ההחלטה הנכונה.

 

לבית הורים ויצו יש יתרונות רבים,
אשר יחדיו יוצרים תשובה מושלמת לצרכים של הדיירים:

 

  • הכל כלול על בסיס תשלום חודשי בלבד, ללא פקדון וללא דמי כניסה

  • מיקום מנצח בלב תל אביב

  • צוות מיומן הדואג במסירות רבה לכל דייר

  • שירותים רפואיים מקיפים

  • דירות נעימות ומשופצות

  • פעילות חברתית ותרבותית ענפה

  • קרבה לכל מה שיש לעיר הגדולה להציע

  • קרבה לבית החולים איכילוב

תרבות וחברה

בבית הורים ויצו מתקיימים אירועי תרבות רבים, ומגוון חוגים רחב מוצע לדיירי הבית, אותם מעבירים מדריכים מוסמכים: התעמלות רגילה, חוויה בתנועה, יוגה על כיסאות, פלדנקרייז,  חוגי אמנות ויצירה וחוגי ברידג' למתחילים ולמתקדמים. בנוסף, נהנים הדיירים מאירועי מוסיקה, הקרנות סרטים, הופעות אמנים והופעות של מקהלת הבית.  כמו כן, מתקיימת קבלת שבת ופעילות רלוונטית בכל חג. קישור ללוח פעילות לדוגמה

 

 

הצוות וההנהלה

בית הורים ויצו שם בראש מעייניו את איכות החיים והרווחה האישית והחברתית של הדיירות והדיירים במקום. בבית האבות שלנו הצוות קבוע ומנוסה. אצלנו, הדאגה לגיל השלישי היא קריירה ויעידו על כך אנשי צוות מסורים ומיומנים העובדים במקום שנים ארוכות ומגלים נאמנות מוחלטת לערכים הטיפוליים והאנושיים שבית ההורים מתגאה בהם. 

תמיד תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכל אחד ואחד מהעובדים בבית הורים ויצו מחוייב לטיפול אישי ומסור, המאפשר שלווה ורוגע הן לדיירים והן לבני המשפחה.

דבר המנהלת

shlomit115948_500.jpg

ד"ר שלומית בן נון משמשת מנהלת בית הורים ויצו תל אביב החל ממאי 2021.

שלומית הינה דוקטור למדעי הזקנה בהשכלתה  ופעלה כחוקרת במכון ברוקדייל של ג'וינט ישראל, במחקר יישומי שמטרתו לקדם תוכניות וחקיקה לשיפור רווחת חייהם של בני הגיל השלישי. שלומית עסקה בהכשרת סטודנטים לסיעוד ולעבודה סוציאלית, ומילאה שורה של תפקידי ניהול בעמותות בשירות הציבורי ובאקדמיה. בתפקידה האחרון, כיהנה כמנכ"ל עמותה המפעילה שלושה בתי דיור מוגן, ולפני כן ניהלה בתי דיור מוגן ודיור קהילתי בעמותת רעות.

שלומית נשואה ואמא לשישה ילדים בתוכם ילד אומנה.

"בתפקידי הנוכחי, שמתי לי למטרה לממש את יעודי המקצועי: בהיבט הפרטני - קידום רווחת חייהם של דיירי הבית בני גיל הזיקנה ממעמד הביניים; ובהיבט, החברתי – קידום מעמדם כשייכים למעגל החיים מינקות לזיקנה כשווים ולא כקבוצת מיעוט מונמך.

בשיתוף צוות העובדים המסור,של בית הורים ויצו, אני מחוייבת לפעול למען דיירי הבית בכל תחומי החיים – החל מבריאותם, דרך צרכיהם האישיים, ועד למענה מקיף לצרכי הפנאי, חיי החברה, והקוגניציה. בית ההורים מעניק 'רצף טיפולי' לדיירים החל מבעלי תפקוד עצמאי לחלוטין, דרך דיירים תשושים, ועד לבעלי מוגבלות כרונית במסגרת מחלקה סיעודית. לכולם אנו נותנים את מלוא תשומת הלב ואת המענה הטיפולי לצרכיהם.

אני מאמינה שבני משפחות הדיירים הינם שותפים מלאים ומהווים נדבך חשוב בעשייה של בית ההורים למען דייריו, יחד עם צוות העובדים המסור והמנוסה של בית ההורים.   

שמחה להיות חלק מבית ההורים, וכאן בשבילכם בכל עת.

 

שלכם,

שלומית"

ד"ר שלומית בן נון, מנהלת בית הורים ויצ"ו

מה אומרים הדיירים ובני המשפחה

כאן מצאתי את כל מה שחיפשתי. הרגשתי בבית.
אני מרוצה מכך שיש אוזן קשבת ותמיד מצליחים למצוא מענה לשביעות רצוני.
הבית נוח מאד ובא לקראת הדיירים, וזה מאד חשוב. כיף לנו כאן.

יש כאן חוגים ופעילויות מעניינות, 
יש התעמלות, פיזיותרפיה, מלאכת יד.
מאד נעים כאן.

אנחנו נהנות כאן.
תמיד עסוקות, לא משתעממות לרגע,
אין זמן לשבת בשקט - וזה טוב להיות עסוק כל הזמן בדברים טובים. 

חיפשתי הרבה זמן בית אבות לאמא שלי,
בית הורים ויצו עונה על כל המ שחיפשתי והרבה יותר.

יש כאן צוות יוצא מן הכלל אני סמוך ובטוח
שאמא שלי נמצאת בידיים הכי טובות שאפשר.

כאן אין פקדון ואין דמי כניסה,
בתשלום חודשי אני מקבל את כל השירותים להם אני זקוק.